Remont ja hooldus

KvaliteetAmeerika autode hooldus ja remont

Teostame Ameerika autode hooldust Vana-Kandi tee 1, Kandikülas, Tartus asuvas Ameerika autode eripärasid arvestavas spetsiaalse sisseseadega autokeskuses.

Meil on Ameerika autode hoolduse ja remondi teostamise kogemus enamiku Ameerika sõidukitega.

Ootame TEXAS Service teenindusse kõiki Ford, Lincoln, Mercury, Chrysler, Hummer, Dodge, GMC, Saturn, GM, Buick, Cadillac, Oldsmobile, Jeep, Chevrolet ja Pontiac sõidukeid.

Võtke meiega julgelt ühendust ka siis, kui vajate abi mõne eelnevalt nimetamata ja eriti eksootilise Ameerika auto hooldamisel.

KvaliteetInglismaa autode hooldus ja remont

Land Rover ja Jaguar on Eestis populaarsed sõidukid, mida kohtab tänavapildis üsna sageli, ent mis on siiski piisavalt erilised oma luksuslikkuse poolest. Hoolitseme selle eest, et sinu mure oleks ainult roolikeeramine.

Meil on olemas kogemus, eritööriistad ja vajaminevad varuosad. Nagu ka paljudel teistel automarkidel, on ka Land Roveri ja Jaguari sõidukitel mudelipõhised tüüpvead, kuid õigeaegse ja oskusliku hooldusega pole need probleemiks.

Võtke meiega julgelt ühendust ka siis, kui vajate abi mõne eelnevalt nimetamata auto hooldamisel.

KvaliteetEuroopa autode hooldus ja remont

Kui sinu peres on lisaks Ameerika autole ka Euroopa turule toodetud sõiduk, siis abistame sind ka selle hoolduse, remondi ning lisavarustusega. Pole vahet, kas selleks on Audi, BMW, Mercedes või mõni muu mark, meie spetsialistid on kokku puutunud paljude erinevat marki sõidukitega ja omavad piisavat kogemustepagasit, et teha vajalikke hooldus- ja remonditöid. Ettevõtete autoparkide hooldusele soodsamad hinnad.

Võtke meiega julgelt ühendust ka siis, kui vajate abi mõne eelnevalt nimetamata auto hooldamisel.